نکات طلایی برای انتخاب بهترین شرکت ترخیص کالا از گمرک

بهترین شرکت ترخیص کالا

نکات طلایی برای انتخاب بهترین شرکت ترخیص کالا از گمرک

بهترین شرکت ترخیص کالا : همانطور که می دانید ترخیص کالا در امر تجارت بسیار مهم و ضروری می باشد. برای این که بتوانید شرکت ترخیص کالای مناسبی را بیابید باید از آن شرکت اطلاع کافی کسب کنید. قبل از هرگونه اقدام وجود شرکت معتبر نیاز است بنابراین یک امر غیرمهم آن را تلقی نکنید. زیرا سود و زیان شما در این انتخاب مهم است. ترخیص کالاها به منظور آزادسازی کالا از انبار گمرک و رسیدن آن به دست صاحب خود است، که درآمد آن از همین راه است. هزینه‌های ترخیص گمرکات ممکن است متفاوت باشد، از این رو باید از آن‌ها اطلاع کافی داشته باشید در غیر این‌صورت به مشکل بر می‌خورید و نمی‌توانید کالای خود را ترخیص کنید. برای ادامه مطالب با تاژ ترخیص همراه باشید.

 

معرفی ترخیص کالا از گمرک

واردات کالا و صادرات آن به کشورهای دیگر موجب رشد و رونق اقتصادی کشور می‌شود. به این منظور که اگر کشوری نتواند کالایی را تولید کند بهتر است که آن را وارد کند. در واقع واردات بهترین گزینه برای تامین نیازهای جامعه از سمت شرکت ترخیص کالا است. تولید برخی از کالاها بودجه بسیار هنگفتی نیاز دارد و از طرفی دیگر نیروی انسانی متخصص هم واجب است. در صورت نبود این دو گزینه و عوامل دیگر واردات بهترین راه است. پس از واردات نوبت به ترخیص کالا می‌رسد. ترخیص کالا به معنای آزادسازی محموله ها از انبارهای گمرک و تحویل آن ها به صاحبان اصلی خود است.

 • تماس با تاژ ترخیص برای مشاوره و سفارش ترخیص کالا
 • ویژگی های ترخیص کار متخصص
 • شخصی ایمن و قابل اعتماد
 • آگاه به اخبار ترخیص کالا و مسائل روز
 • ترخیص کار ماهر باید بتواند از روند آزادسازی تمامی کالاها آگاه باشد.
 • ارائه کلیه فیش های پرداختی و هزینه های انجام شده در گمرک
 • ارائه مشاوره رایگان به افراد در زمینه تعرفه کالاها ، بررسی ارزش کالاهای وارداتی و صادراتی و…
 • آگاه به شرایط و قوانین فرایند ترخیص کالا باشد.
 • توانایی جلب اعتماد تاجران و صاحبان کالا
 • دریافت مجوز در رابطه با صادرات و واردات کالا
 • صادق، امانتدار و مورد اطمینان

 

ویژگی بهترین شرکت ترخیص کالا

بهترین شرکت ترخیص کالا آن است که علاوه بر داشتن افراد متخصص بتواند نیازهای افراد را شناسایی و در جهت آن راهنمایی دهد. از طرفی دیگر ترخیص کالا هرچه سریعتر انجام شود بهتر است از این رو سرعت عمل شرکت بسیار حائز اهمیت است. هزینه های ترخیص کالا نیز براساس نوع کالا و روند مربوطه متغیر است بنابراین مهم ترین قسمت پرداخت هزینه ها می‌باشد.

 • ثبت سفارش گمرکی و ارائه خدمات
 • اخذ مجوزات از بانک و تخصیص ارز
 • وجود ترانزیت داخلی و خارجی کالا
 • دریافت معافیت ها و مجوزهای گمرکی
 • انجام کلیه امور گمرکی مانند ترخیص کالا، صادرات و واردات

تاژ ترخیص ضمن داشتن نیروی ماهر و متخصص توانسته است هرساله به میزان قابل توجهی مورد استقبال تاجران باشد و افراد زیادی را به خود جذب کند. زیرا این شرکت خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که بهترین کالاها و سودآور ترین‌ها را وارد و ترخیص کنند. در واقع این شرکت با ارائه لیست کالاهای مناسب و سودآور خود به فکر ترخیص با سرعت آن ها است و از معطلی فرد می‌کاهد. این شرکت امور ترخیص کالا را از تمامی گمرکات کشور مانند ترخیص کالا از گمرک بازرگان انجام می‌دهد و با تمامی گمرکات به صورت رسمی در ارتباط است.

 

روش های حمل و نقل کالاها

کالاها نسبت به میزان سرعت ترخیص و حیاتی بودن نوع حمل و نقل متفاوتی دارند. به طور کلی محموله ها به سه روش هوایی، دریایی و زمینی جا به جا می‌شوند. که سریعترین آن روش هوایی است برای مثال ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی گزینه مناسبی است زیرا کالا به سرعت جا به جا می‌شود اما هزینه آن نسبت به دیگر گمرکات بیشتر است.

توجه داشته باشید تهران دارای گمرکات بسیاری است که نسبت به شرایط و نوع کالا پذیرش انجام می‌دهد. اگر فرد کالای حیاتی داشته باشد بنابراین باید سریعترین راه را انتخاب کند در غیر این صورت می‌تواند از راه زمینی یا حتی راه دریایی که در بنادر کشور انجام می‌شود استفاده کند. ترخیص کالا از گمرکات تهران یکی از روش هایی است که باعث شده افراد همه روزه به آن جذب شوند و علاوه بر واردات با خیال راحت کالاهای خود را از آن جا تحویل بگیرند. وجود ترخیص کار گمرک تمامی مسیر را برای شما ساده می‌کند.

 

سهولت کار با ترخیص کار

این شخص علاوه بر سرعت بخشیدن به روند آزادسازی کالای شما، از ضررکرد و زیان ها جلوگیری می‌کند.

از طرفی دیگر با آگاهی از شرایط مراحل را موفق طی می‌کند زیرا ناآگاهی در هر قسمتی باعث پیچیده تر شدن آن قسمت می‌شود و ممکن است روزهای بیشتر معطلی به وجود آورد. تاژ ترخیص با اطلاع کافی و داشتن نیروهای ماهر بهترین را به ارمغان می‌آورد.

 

جمع بندی

اگر با آگاهی قبلی وارد روند ترخیص کالا شوید به طور حتم می‌توان گفت دچار هیچگونه مشکلی نمی‌شوید. زیرا فرایند ترخیص کالا به طور کلی دارای مسیر مشکلی است هر روزه بنا بر نوع کالا ممکن است هزینه های آن تغییر کند و عدم آگاهی نسبت به آن تنها ضرر کرد و معطلی بیش از حد به دنبال دارد.

نگارنده مقاله نکات طلایی برای انتخاب بهترین شرکت ترخیص کالا از گمرک: آقای مهندس مهدی شکوری،‌ مشاور و مدرس امور ترخیص کالا

جهت برخورداری از مشاوره ترخیص کالا می توانید با شماره ۰۹۳۸۲۶۹۵۲۷۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *